Serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszego Stowarzyszenia oraz osoby zainteresowane na spotkanie szkoleniowe - "Ocena techniczna młodego wina". Szkolenie, tradycyjnie już poprowadzi enolog - Piotr Stopczyński oraz dziennikarz winiarski- Mariusz Kapczyński.

Prosimy o zabranie ze sobą próbek win do oceny technicznej przez Piotra oraz "perełek" do zaprezentowania i oceny przez Mariusza ( max 4 próbki ). Tradycyjnie na wieczór winiarski przekąski i inne frykasy również mile widziane. Szkolenie odbędzie się w sobotę 19 lutego 2022r. o godzinie 12.30 w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, sala A.

Na początku z krótką prezentacją na temat produktów dla środowiska winiarskiego wystąpi przedstawicielka firmy Belchim Crop Protection Poland Sp. z o.o. Szkolenie płatne . Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu do dnia 16.02.2022 Andrzej tel. 604964863 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przed szkoleniem o godz.12.00 odbędzie się spotkanie Winiarzy zainteresowanych uczestnictwem w organizowanej imprezie winiarskiej w Rzeszowie w czerwcu bieżącego roku.

Serdecznie zapraszamy!

Zarząd SWP

Back to top