Szanowni Państwo!

 

Opierając się na pozytywnych doświadczeniach z poprzednich lat w 2021 roku będzie realizowany projekt "Majówki w winnicach". Przewidywane terminy to weekendy 22-23.05. i 29-30.05. Winnice uczestniczące w przedsięwzięciu powinny być dostępne dla odwiedzających przez co najmniej 4-5 godzin w jednym ze wskazanych terminów. Projekt będzie wcześniej promowany zarówno w kanałach internetowych, mediach, jak i w kontaktach ze stowarzyszeniami przewodników turystycznych.

Winnice zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o podanie: dnia/dni i godzin, w których będą dostępne, rodzaju świadczonych usług (degustacja, zwiedzanie itd.), ewentualnych cen za usługę, innych informacji, które uważają Państwo za kluczowe w tej sprawie. Zgłoszenie proszę przesyłać w terminie do 5 maja 2021 r. do kolegów:

- Andrzeja Ligęzki    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

lub

- Jarosława Reczka   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Back to top